Noteikumi

                 Noteikumi un ieteikumi

Mēs vēlamies, lai atpūšoties mūsu kempingā Jums ne par ko nebūtu jāsatraucas, tādēļ aicinām Jūs iepazīties ar iekšējās kārtības un citiem noteikumiem.

Reģistrēšanās laiki:

 • Ierašanās kempingā: sākot no plkst. 14:00; Kempinga atstāšana: līdz plkst. 11:00.Iepriekš piezvanot pa tālruni +37126346047 vai +37129996640 un atslēgas nododot tieši administratora rokās (mājiņas nodot tādā pašā stāvoklī un kārtībā, kādas saņēmāt)

Par papildus samaksu pastāv iespēja arī ierasties kempingā agrāk un aizbraukt vēlāk nekā paredzēts pamatnoteikumos, ja tajās dienās kempinga mājiņa nav aizņemta . Lūdzam par to iepriekš vienoties pa tālruni +37126346047 vai pa e-pastu: kempingsinfo@gmail.com

Vienas papildus stundas cena par naktsmītnēm:

Brīvdienās (Pk,Se,Sv): 10% apmērā no diennakts cenas;

 • Darbadienās (P,O,T,C): 7% apmērā no diennakts cenas;

Piemēram: ja esat iznomājis kempingu uz vienu diennakti (cena EUR 40,00), bet vēlaties aizbraukt nevis 12:00, bet 13:00, tad papildus jāpiemaksā par 1 stundu: 10% no EUR 40,00 = EUR 4.

Administrācijas darba laiks:

 • No 9:00 līdz 21:00

Viesiem, kam nav rezervēta naktsmītne (un kuru ciemošanās ir iepriekš saskaņota ar administrāciju), kempings jāatstāj, vēlākais, līdz plkst. 21:00.

Pakalpojumu rezervēšana:

Lai veiktu pakalpojumu rezervāciju, lūdzu, rakstiet uz e-pastu kempingsinfo@gmail.com vai zvaniet pa tālruni: +37126346047.

Reģistrēšanās noteikumi:

Lai reģistrētos kempingā , viesiem ir jāuzrāda derīga pase vai auto vadītāja apliecība vai identifikācijas karte.

Norēķinu kārtība:

Par pakalpojumiem viesi var norēķināties ar pārskaitījumu, vai skaidrā naudā . Samaksu par pakalpojumu pilnā apmērā (vai, ja veikta iepriekšēja rezervācijas iemaksa, tad atlikusī samaksas daļa) jāveic ierašanās dienā – pirms pakalpojuma saņemšanas.

Naktsmītņu rezervēšanas noteikumi:

Lai veiktu garantēto rezervēšanu, viesim 5 diennakšu laikā kopš rezervācijas apstiprinājuma saņemšanas (bet vēlākais 24 stundas līdz ierašanās laikam), ir jāveic iepriekšēju rezervācijas iemaksu 50% apmērā no pakalpojuma pilnas maksas. Rezervācija ir garantēta ar brīdi, kad rezervācijas iemaksa ir saņemta. Uzmanību: Ja rezervācijas iemaksa netiek veikta (saņemta) noteiktajā termiņā, kempingam ir tiesības iznomāt attiecīgo naktsmītni (vai pakalpojumu) citam klientam.

Rezervācijas anulēšanas noteikumi:

Garantētās rezervēšanas gadījumos, ja viesis anulē rezervēšanu vai paredzētajā ierašanās dienā neierodas saņemt pakalpojumu, atpūtas parks iemaksāto rezervācijas naudu atpakaļ neatmaksā. Taču izdarīto rezervāciju ir iespējams pārcelt uz citu dienu, par to vienojoties vismaz 7 dienas (pēc Latvijas laika) pirms rezervācijā paredzētās ierašanās dienas sezonas laikā (1. jūnijs – 31. augusts) vai vismaz 3 dienas pirms rezervācijā paredzētās ierašanās dienas ne sezonas laikā (1. septembris – 31. maijs).

Naktsmītņu cena iekļauj:

 • kempinga naktsmītnes cena iekļauj: PVN, kempinga mājiņu ar virtuves piederumiem aprīkotu virtuvi, dušu , tualeti, gultas veļu, autostāvvietu 1 automašīnai tuvāko pie kempinga namiņa āra galdu ar soliem izmantošanu, gills.

Naktsmītņu izmantošanas noteikumi: Katrā naktsmītnē drīkst nakšņot tikai tik viesu, cik naktsmītnē ir guļvietu (ir iespējams iznomāt arī papildus guļvietas uz matračiem).

Matrača cena ar gultas veļu: 4 Eur par diennakti.

Smēķēšana kempinga mājiņā aizliegta: Atļauts tikai pie āra galdiem uz kuriem novietoti pelnu trauki.

Uzmanību: Par izsmēķu mešanu zemē vai smēķēšanu telpās jāmaksā sods: no EUR 20,00 līdz EUR 500,00.

Atkritumi: Atkritumus drīkst mest tikai speciāli tam paredzētās atkritumu urnās. Sods par atkritumu mešanu zemē – no EUR 20,00 līdz EUR 200,00.

Transports: Kempinga teritorijā aizliegts iebraukt ar smagajām automašīnām. Katrai mājiņai paredzēta viena vieglās automašīnas stāvvieta.

Mājdzīvnieki: Kempinga teritorijā un mājiņās aizliegts iebraukt ar mājdzīvniekiem.

 

 

Drošības noteikumi:

 • Naktsmītnēs ir aizliegts ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus, lietot personiskos elektriskos sildītājus un lietot ierīces ar atklātu uguns liesmu (par sveču lietošanu, lūdzam, vienoties ar administrāciju).
 • Ugunskurus nav atļauts kurināt. Aizliegts bojāt kempinga inventāru un ēkas. No kempinga naktsmītnēm kategoriski aizliegts iznest mēbeles un citu inventāru arī sadzīves piederumus, kā arī ienest tajās mēbeles no citām telpām.
 • Visās naktsmītnēs ir pieejams nepieciešamais aprīkojums patstāvīgai tīrības uzturēšanai tajās.
 • Kempinga teritorijā aizliegts skaļi uzvesties, trokšņot, atskaņot skaļu mūziku arī dienas laikā.
 • Pēc plkst. 23:00 kempingā iestājas klusā stunda, kad trokšņot (atskaņot mūziku, darbināt transporta līdzekļus utt.) ir stingri aizliegts.
 • Personīgās un klientu drošības un miera labad kempinga teritorijā ir stingri aizliegts uzturēties stiprā alkohola reibumā. Kempinga apkalpojošajam personālam ir tiesības attiekties apkalpot klientu, kas atrodas stiprā alkohola reibumā. Tādā gadījumā nauda par rezervētajiem un apmaksātajiem pakalpojumiem netiek atgriezta.
 • Kempinga teritorijā aizliegts ievest un lietot ieročus, narkotikas un psihotropās vielas.
 • Peldoties, katrs pats atbild par savu veselību un drošību.
 • Īslaicīgi atstājot savu naktsmītni, ieteicams to aizslēgt un atslēgu glabāt pie sevis. Dodoties prom no kempinga, naktsmītnes atslēgu jānodod personīgi administratora rokās. Maksa par atslēgas nozaudēšanu: vismaz EUR 10,00.
 • Aicinām ievērot vispārīgās uzvedības un pieklājības normas, cienīt apkārtējos cilvēkus, dabu  un vidi.
 • Atļauts un pat nepieciešams: jauki un omulīgi, kārtīgi atpūsties un reiz pa visām reizēm ļaut sev sirsnīgi izgulēties.

Bojājumi: Lai izvairītos no pārpratumiem, gadījumā, ja esat konstatējuši bojājumus, kas ir radušies naktsmītnēs vai , lūdzam Jūs nekavējoties par to ziņot administrācijā. Ja bojājumi ir radušies viesa vainas dēļ, tiek ieturēta atbilstoša samaksa atkarībā no zaudējumu apmēra.

Bērnu uzturēšanās : Bērni līdz 5 gadu vecumam var uzturēties vecāku naktsmītnēs bez maksas. Par bērnu, kas vecāki par 5 gadiem tiek ieturēta maksa 3 EUR par vienu diennakti.

Jautājumi, sūdzības, ierosinājumi, informācija: Ar saviem jautājumiem, sūdzībām un ieteikumiem viesi var griezties zvanot administrācijai. Mēs labprāt Jums palīdzēsim ikviena neskaidra jautājuma risināšanā.

Konfidencialitātes nodrošināšana Kempings garantē neizmantot Jūsu personīgo informāciju savtīgos nolūkos un nenodot to trešajām personām.

Vēlot Jums pasakainu atpūtu,

Brīvdienu māja „Uzkalni”

Tālrunis:+ 371 2 6346047, :+ 371 29996640       www.kempingspiejuras.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*